Wczytuję dane...
Model: 1210-40
Kod producenta: 1210-40
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka od: 18.99 PLN
Producent: Porto
Pierwsze lata życia są decydujące dla rozwoju stóp dziecka i w konsekwencji stanu zdrowotnego stóp osób dorosłych. Obuwie Mrugła z kolekcji PORTO wspiera zdrowy rozwój stóp dzieci, co pozwala na zminimalizowanie ryzyka pojawienia się dolegliwości  i problemów ze stopami w pózniejszym wieku.
Wszystkie modele posiadają certyfikat ZDROWA STOPA  oraz pozytywną opinię Instytutu  Przemysłu Skórznego.
Wszystkie modele wyprodukowane są ze skóry naturalnej licowej bądz nubukowej  polskiej produkcji, spełniajacej wymogi UE.
 
Obuwie PORTO stanowi doskonałą profilaktykę u zdrowych dzieci jak również idealnie nadaje się do zastosowania indywidualnych wkładek ortopedycznych, pełniąc wraz z nimi funkcję obuwia korekcyjnego. Różnorodność modeli pozwala na najlepsze dopasowanie do każdej stopy i okazji.
Obuwie profilaktyczno-korekcyjne PORTO działa profilaktycznie w powstawaniu u dzieci  wad kończyn dolnych. Zastosowanie dodatkowej wkładki korekcyjnej pełni funkcję leczniczą w takich nieprawidłowościach jak:
-koślawość kolan
-koślawość stóp
-szpotawość kolan
-płaskostopie podłużne
-płaskostopie poprzeczne
-stopy płasko-koślawe
-koślawe ustawienie pięty

Zalety obuwia:
-odpowiedni kształt przedniej części i wysokość czubka(kąty palucha i piątego palca dopasowane są dostóp) nieograniczający ruchów stawów śródstópno-policzkowych i stawów palców, Wzmocnione przody zapobiegają nadmiernemu niszczeniu się przodów obuwia.
-wysoka cholewka usztywniająca staw skokowy,
-sprężysta zakładka stabilizująca stęp, utrzymująca wewłaściwym ułożeniu oś pięty z osią podudzia,
-obcas Thomasa  który koryguje koślawość stóp i kolan. dzieki niemu zmienia się sposób obciążenia stref wzrostowych kończyny dolnej  a nóżka układa się prawidłowo.
-dobra wzuwalność obuwia poprzez zastosowanie zapięcia , pozwalające na dopasowanie do wymiarów stóp o różnych tęgościach,
-obuwie posiada skórzaną lekko profilowaną wkładkę, idealną przy stopach płasko-koślawych. 
-zastosowanie surowców naturalnych zarówno na wierzchy jakrównież na podszewki i wyściółki-zapobiega nadmiernemu poceniu się stóp. 
Dzięki temu zmniejszone jest ryzyko powstawania i rozwoju drobnoustrojów wewnątrz obuwia.
Długość wkładki :
26 - 18,0 cm
27 - 18,5 cm
28 - 19,2 cm
29 - 20,0 cm
30 - 20,6 cm

UWAGA !   ZAWYŻONA ROZMARÓWKA

W razie wątpliwości można uzyskać więcej informacji  pod nr tel: 536 410 777 w godz. 9:00 do 18:00.

Polecamy